Kontakta oss

Vill du veta mer om våra tjänster eller göra en offertförfrågning? Då är du varmt välkommen att kontakta oss. Fyll i dina kontaktuppgifter och vad du vill ha hjälp med så återkommer vi så snart vi kan. Ju mer detaljerad du är desto bättre. Vi lånar ibland in personal med spetskompetens inom vissa områden vilket kan kräva en viss framförhållning. Varmt välkommen att kontakta oss!

Adress - Hammarby allé 15a, 120 32 Stockholm.
Fakturaadress - Gustav III:s boulevard 21 169 72 Solna.

Kontakt

VD och affärsansvarig
Mattias Olsson
mattias@olssonberglin.se
072 - 744 98 88

Ekonomi, fakturafrågor och övrig administration
Jimmy Nordström
jimmy@contractum.se
076 - 012 56 76

Montagechef/ Kvalitet och miljöansvarig
Tomas Berglin
tomas@olssonberglin.se
073 - 434 96 64

Svetsansvarig/ projektledning/platschef
Philip Wiberg
philip@olssonberglin.se
076 - 318 28 48

Projektledning/platschef
Henrik Hannula
hannula@olssonberglin.se
073 - 543 51 74

Projektledning/platschef
Morgan Möller
morgan@olssonberglin.se
076 - 301 32 47

Projektledning/platschef
Olof Häggqvist
olof@olssonberglin.se
073 - 435 33 37

Projektledning/ Platschef 
Joseph Dickerson
joseph@olssonberglin.se
070 - 380 31 31

Bemanning och rekrytering 
Daniel Pernsköld
daniel@olssonberglin.se
070-7327229

Svetsansvarig
Ulf Jönsson
070-8800929

Projektledning/platschef
Sahak Adebekian
sahak@olssonberglin.se
073-5702779

Entreprenadingenjör 
Helin Brikho
helin.brikho@olssonberglin.se
073-0748156

Övrigt
info@olssonberglin.se

Följ oss i sociala medier!